KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 15816267
nr 1581 6267
Skulptur
Alabaster, ko med kalv, sockel. Längd: 23 cm, djup: 13 cm, höjd: 18 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 november 2023
kl 19:13:25
27/11 14:15:34
100 kr
27/11 19:08:38